Psychotesty

Psychotesty pre vodičov

Skupiny C,D,E, s právom prednostnej jazdy, s nebezpečným nákladom, s tromi priestupkani, pri zadržanom vodičskom preukaze, nad 65 rokov, na základe vyžiadania lekára, pre inštruktorov autoškoly.

Dozvedieť sa viac

Psychotesty pre deti

S poruchami učenia, správania, rečového deficitu, vývinových porúch, deficity pozornosti, pamäti a iných kognigívnych a exekutívnych schopností, problémov vo výchove, v kolektíve, v škole, pri integrácii, po úraze hlavy, alebo prekonaní ochorenia mozgu.

Dozvedieť sa viac

Psychotesty na zbrojný preukaz

Pre držiteľov a nositeľov strelných zbraní a streliva všetkých skupín, pre žiadateľov o vydanie zbrojného preukazu, pri obnove zbrojného preukazu, pre športových strelcov, poľovníkov a zberateľov zbraní.

Dozvedieť sa viac

Psychotesty pre dospelých

S poruchami pamäti, pozornosti, s deficitmi iných kognitívnych a exekutívnich schopností, po úraze hlavy, po prekonaní ochorenia mozgu, vyšetrenie intelektu, osobnosti, predpokladov na výkon zamestnania.

Dozvedieť sa viac

Psychotesty pre SBS

Pre zamestnancov strážnej a bezpečnostnej služby, iných bezpečnostných služieb, osobnej ochrany osôb a majetku, pre zamestnávateľa poskytujúceho iný spôsob bezpečnosti a ochrany.

Dozvedieť sa viac

Psychotesty na iné účely

Pre zamestnancov so špecifickou profesiou na letisku, v poľnohospodárstve, v priemysle, v doprave, pre manažérov a pre účely vyžiadané zamestnávateľom v súvislosti s výkonom zamestnania.

Dozvedieť sa viac

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.