Oddelenia

Klinický psychológ

Svoju odbornú činnosť vykonáva samostatne a častokrát spolupracuje s psychiatrom, pediatrom a ostatnými medicínskymi odbormi orientovanými na psychosomatické symptómy. Klinický psychológ poskytuje zdravotnú starostlivosť formou individuálnych a skupinových psychologických psychodiagnostických vyšetrení formou individuálneho, párového a rodinného klinického poradenstva a formou individuálnej, párovej, rodinnej a skupinovej psychoterapie.

Dozvedieť sa viac

Online psychológ

Poradenstvo, konzultácie, psychoterapia online dištančnou formou pre deti, rodičov, mladistvých a dospelých v pohodlí Vášho domova alebo pracoviska prostredníctvom našej webovej aplikácie www.psycholognadosah.sk. Online psychológ Vám ušetrí čas strávený cestou k nemu a naspäť domov, zaručí prípadnú anonymitu a je pre Vás dostupný z akéhokoľvek miesta na svete. Stačí Vám len pripojenie k internetu a Váš mobil, tablet či PC, alebo notebook. Online poradenstvo, konzultácia, alebo terapia môžu prebiehať ako video-rozhovor, audio-rozhovor, alebo ako "chat".

Dozvedieť sa viac

Dopravný psychológ

Posudzuje psychickú spôsobilosť vodičov na vedenie motorových vozidiel, rušňovodičov, vodičov trolejových a koľajových vozidiel, zamestnancov železníc, pilotov, kapitánov riečnych a námorných plavidiel. Vykonáva odborné poradenstvo vodičom, ktorým bolo zadržané vodičské oprávnenie za požitie alkoholu alebo inej návykovej a psychotropnej látky počas vedenia vozidla alebo pri zavinení závažnej dopravnej nehody.

Dozvedieť sa viac

Detská poradňa

Naše Súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva TREA poskytuje odborné služby detského psychológa, špeciálneho pedagóga a logopéda pre deti, žiakov a študentov materských, základných, stredných a vysokých škôl s poruchami učenia, pozornosti, pamäti, správania, pri vývinových poruchách, rečových deficitoch, pre rodičov, pedagogických pracovníkov a iných odborníkov vykonávajúcich starostlivosť o takéto deti.

Dozvedieť sa viac

Detský psychológ

Pomáha rodičom a deťom formou poradenstva, konzultácie a terapie. Jeho činnosť je zameraná na výchovu detí, prejavy správania, adaptáciu v detskom kolektíve, školský prospech, problematiku dospievania, rodinné a súrodenecké vzťahy, sebaobraz dieťaťa, prípadné prejavy závislosti, problematiku prímu potravy, detské strachy atď.

Dozvedieť sa viac

Fyzioterapia

Je medicínsky odbor označovaný aj skratkou FBLR. Zahŕňa diagnostiku funkčných porúch a rozsahu pohyblivosti, terapiu a prevenciu porúch pohybového aparátu človeka. Je súčasťou rehabilitácie. Úlohou fyzioterapie je udržanie funkčnosti pohybového aparátu, jeho podpore alebo obnove či spomalenie progresu ochorenia, úrazu, operácie či vrodenej chyby. Taktiež napomáha pri eliminácii bolesti, alebo pri jej zmiernení. Fyzioterapia zlepšuje prekrvenie, reguluje správne svalové napätie, a zlepšuje trofiku svalstva.

Dozvedieť sa viac

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.