Blog

Blog

Odborné poradenstvo vodičov

Odborné poradenstvo, odobratý vodičský preukaz a kroky k jeho navráteniu

 

Rok čo rok sa opakuje množstvo situácií, kedy za volant motorového vozidla sadnú vodiči pod vplyvom alkoholu, drog alebo liečiv. Iní zapríčinia závažnú dopravnú nehodu a nájdu sa aj takí, ktorí často hrubým spôsobom porušujú pravidlá cestnej premávky. V takýchto prípadoch dochádza k zadržaniu či odobratiu vodičského preukazu (VP) na mesiace, roky, v ojedinelých prípadoch až doživotne. Pre znovuzískanie vodičského preukazu treba splniť niekoľko povinností, ktorým sa žiaden vodič nevyhne. Čo všetko treba splniť, keď ho chcete vrátiť späť? Čo je to odborné poradenstvo vodičov či preskúmanie psychickej spôsobilosti vodiča?

Online terapia, online psychológ

Psychologická pomoc na diaľku, a predsa na dosah

 

     Vďaka technológiám sa čoraz viac súkromných či pracovných aktivít presúva do online priestoru. Doba informačných technológií, smartfónov a tabletov priniesla radu možností a príležitostí, ktoré nám uľahčujú každodenné povinnosti. Otvára sa s nimi priestor, ako ich využiť v prospech človeka, uľahčiť každodenný život a podať pomocnú ruku v ťažkých chvíľach. Takýto priestor pre úľavu od trápenia ponúka aj online psychoterapia a poradenstvo.

Zbrojný preukaz, ako na to?

Sprievodca vybavením zbrojného preukazu

 

Chceli by ste sa stať poľovníkom alebo športovým strelcom? Máte vášeň v zberateľstve či potrebujete zbraň na výkon povolania? Možno chcete mať väčší pocit bezpečia či ochrániť seba, rodinu a svoj majetok. Akýkoľvek dôvod máte, na to, aby ste získali zbrojný preukaz potrebujete spraviť niekoľko krokov. Akých? Tie si stručne ale výstižne priblížime v nasledujúcom článku. Zorientujú vás v tom, čo, kedy, kde a ako vybaviť za účelom získania zbrojného preukazu.

Psychická spôsobilosť a zbrojný preukaz

Psychotesty krok za krokom

 

Rozhodli ste sa zaobstarať zbrojný preukaz a potrebujete psychickú spôsobilosť od klinického psychológa? Zdá sa vám celý proces komplikovaný a chaotický? Hľadáte jednoduchý návod, ako prejsť celým procesom vyšetrenia? Tak potom ste na správnom mieste! Pomôžeme vám zorientovať sa v celom procese a nakoniec budete možno prekvapení, aké to bolo celé naozaj jednoduché.

ako na to

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.