02 4487 2654

LUXUSNÉ TERAPIE, MASÁŽE A PROCEDÚRY

Tieto terapie a procedúry sú určené pre náročných klientov, ktorý si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho.

Sú to zážitkové terapie, ktoré vyvolávajú hlboké, pocity uvoľnenia,  relaxu, harmónie, pokoja a pôsobia blahodárne na Vašu pokožku, svaly, kosti a kĺby. Vyberte si niektorú z nasledujúcich procedúr a vyskúšajte čo je luxusné ošetrenie Vášho tela a ducha.

TOP EXCLUSIVE MASÁŽ
ZLATO, PERLY, DIAMANTY

zlatá masážMasáž TOP EXCLUSIVE je najmodernejšia a zároveň najluxusnejšia  masáž pre najnáročnejších klientov, ktorí si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho, Táto terapia využíva najnovšie prípravky súčasného moderného kozmetického priemyslu a nových vedeckých objavov a poznatkov vedy. Pri terapii sa  používajú najluxusnejšie kozmetické krémy, peelingy a masky so časticami zlata, perál a diamantov.

TOP EXCLUSIVE je top luxus pre Vaše telo a Vášho duch. Ak máte radi výnimočné veci a chcete byť stále mladí, zdraví a krásni tak je táto luxusná terapia práve pre Vás.

Galvanické žehlenie tváre a pokožky tela

je najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele.

Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny. Tento revolučný spôsob ošetrenia prinášajú najnovšie vedecké poznatky súčasnej vedy a kozmetického priemyslu. Od dnes môžete mať stále mladú a sviežu pleť, telo bez strií a celulitídy. Od dnes máte možnosť opäť rozžiariť svoju tvár, dekolt aj jednorázovo, keď potrebujete vyzerať "mňam" napríklad na plese, na rokovaní, alebo akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Galvanická žehlička Vám Vašu pleť a pokožku vyčistí, vypne, vyžehlí a rozjasní...

NOVINKA - HORÚCI - "COOL" HIT !!!

LUXUSNÁ TEPLÁ ZÁZVOROVÁ „COOL“ MASÁŽ CELÉHO TELA SO ZÁBALOM - HORÚCA NOVINKA V REHABILITÁCII A V KOZMETIKE

Zázvor má na naše telo zázračný vplyv. Dokáže zahriať, uvoľniť a zároveň nabiť energiou. V kombinácii s vynikajúcou celotelovú relaxačnou masážou so zábalom sa účinky tejto skvelej procedúry ešte viac znásobujú a Vás čaká zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať a vaša koža bude krásne jemná, vypnutá a pevná a vy sami budete, zrelaxovaní, prehriati a oddýchnutí a v dobrej nálade. Celá procedúra trvá 60 minút.

Čokoládovo čerešňová masáž
čokoládovo čerešňová masáž
Biela čokoláda - sladká čerešňa. Exkluzívna procedúra všetkých zmyslov

s vôňou čokolády a čerešní.

SPA CHOCOLATE ošetrenie rozmaznáva telo a dušu!

Fantastický antistresový výrobok, rozpúšťa napätie. Regeneruje suchú, bledú a ovisnutú pokožku. Antioxidanty, ktoré obsahuje kakaové maslo, čokoláda a sladká čerešňa majú silne hydratačný, vyživujúci a spevňujúci účinok. Antioxidanty viažu voľné radikály a tým oneskoria starnutie pokožky.

Medová detoxikačná masáž - sladký relax

medová masáž
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v hlbokých tkanivách okolo celej chrbtice , kĺbov a kostí, kde sa nachádzajú najdôležitejšie nervové zakončenia ovplyvňujúce väčšinu orgánov v tele. Sú to usadeniny z potravín, liekov, okolitého prostredia a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

Čokoládová masáž - zážitková voňavá masážčokoládová masáž

Exkluzívna procedúra všetkých zmyslov s vôňou pravej čokolády. Masáž so 100% čokoládou... mňam, mňam.

Táto žážitková procedúra je luxusná celotelová masáž, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté. Čokoláda zbavuje tela odumretých buniek, zaschnutej koži a robí ju jemnou a pružnou.Pri tejto terapii zrelaxujete nielen Vaše telo ale aj zmysly a ducha.

lávové kameneHimalájska masáž lávovými kameňmi je metóda masírovania používaná po tisícročia. Odporúčam ju všetkým ktorí majú dlhodobé zdravotné či psychické problémy.

Základy tejto terapie spočívajú v použití panenských kokosových olejov a ručnej masáže, ktorá v spojení s horúcimi kameňmi má vysoký terapeutický a relaxačný účinok.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
Viac informácií Súhlasím