02 4487 2654

Vitamin D caps

PDFTlačiťEmail
Výživový doplnok. Kapsuly s vitamínom D, extraktom zo žihľavy, černuškou siatou a kyselinou listovou.
Doprava Osobný odber za 0,00 €
Predajná cena23,50 €
Predajná cena bez DPH19,58 €
Zľava
Cena / kg:
14d.gif
Popis

Výživový doplnok s vitamínom D, kyselinou listovou a bylinnými extraktmi. Vitamín D prispieva k normálnemu stavu kostí, zubov, činnosti svalov a normálnej funkcii imunitného systému, podieľa sa na delení buniek. Odporúčame ho v tehotenstve, pre deti od 3 rokov a dospievajúcich, pre ženy aj mužov od 40 rokov a zvlášť pre osoby staršie ako 65 rokov.

 

Vitamín D

Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých kostí (prevencia osteoporózy a rachitídy u detí), k udržaniu správneho fungovania svalov a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek. Má veľký význam v prevencii civilizačných chorôb.

 

Kyselina listová

Kyselina listová sa podieľa na zložitých centrálnych metabolických procesoch, napr. na delení buniek. Prispieva k správnej tvorbe krvi a k správnej látkovej premene homocysteínu, k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a k správnej funkcii psychiky.

 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne zapite malým množstvom vody, najlepšie počas jedla. Odporúčame 1 - 2 balenia ročne, optimálne v období november až marec.

 

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte uvedené odporúčané výživové dávky. Nepoužívajte ako náhradu vyváženej a rozmanitej stravy.

 

Obsah: 19 g

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
Viac informácií Súhlasím