02 4487 2654

Stresová analýza s prístrojom Max Pulse

Pomocou prístroja Max Pulse určíme Vašu hladinu fyzického stresu, hladinu psychického stresu a hlavne odolnosť voči stresu, ktorá sa prejavuje hlavne v záťažových situáciách. V USA sa stáva

pravidlom takýto druh vyšetrenia u manažérov, ktorí budú vystavení vysokej psychickej záťaži a množstvu úloh v krátkom časovom slede či pri výberových konaniach na exponované a riadiace posty.

Prístroj Max Pulse detailne vyšetrí rovnováhu vegetatívneho nervového systému, ktorý sa podieľa na mnohých (často aj fatálnych) ochoreniach a ich komplikáciach. Vegetetívny nervový systém riadi tepovú frekvenciu, tlak krvi prostredníctvom rozširovania a sťahovania prierezu stien tepien, pochody v tráviacom trakte – hlavne posun čreva, vyprázdňovanie žlče pri tučných jedlách, podieľa sa na sekrécii enzýmov a hormónov zo žliaz s vnútorným vylučovaním, riadi dychovú frekvenciu, potenie a sekréciu mazových žliaz, riadi vedenie bolesti atď.
Pokiaľ prevláda tzv. sympatikotónia, organizmus je stresovaný a dochádza k rozvoju obezity, inzulínovej rezistencie a neskôr cukrovky so všetkými jej komplikáciami, vysokému krvnému tlaku, vysokej hladine cholesterolu a komplikáciam ako sú ateroskleróza, infarkt myokardu a mozgová mŕtvica.

Pokiaľ prevažuje parasympatikotónia, organizmus je v anabolickom stave, hromadí zásoby a je tu predpoklad nadváhy či obezity aj v prípade, že sa to na váhe zatiaľ neprejavuje. Toto NEBOLESTIVÉ a rýchle vyšetrenie je veľmi prínosné aj u detí, lebo nám indikuje možnú obezitu v rannom štádiu.

Prístroj Max Pulse určí hladinu fyzického stresu, hladinu psychického stresu a hlavne odolnosť voči stresu, ktorá sa prejavuje hlavne v záťažových situáciách. V USA sa stáva pravidlom takýto druh vyšetrenia u manažérov, ktorí budú vystavení vysokej psychickej záťaži a množstvu úloh v krátkom časovom slede či pri výberových konaniach na exponované a riadiace posty.Ak sa chcete objednať na toto diagnostické vyšetrenie, vyplňte a odošlite prosím tento prihlasovací formulár. Naši terapeuti vás budu onedlho kontaktovať a potvrdia vám vaše prihlásenie.

Prihlasovací formulár na vyšetrenie stresu pomocou metódy MaxPulse

Záväzne sa prihlasujem na vyšetrenie stresovej záťaže metódou MaxPulse.
Po úspešnom odoslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email a zobrazí sa Vám text potvrdzujúci odoslanie Vašej prihlášky.
sem môžete napísať text správy, prípadne iné poznámky
opíšte verifikačný kód z obrázku
captcha


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd