02 4487 2654

Psychologické centrum

 


VODIČI   ZBRANE   POSUDKY
Psychotesty pre
profesionálnych vodičov

Psychotesty za tri priestupky
Psychotesty za alkohol
Odborné poradenstvo vodičov
  Psychotesty pre držiteľov a
nositeľov strelných zbraní a streliva.

Psychotesty pre žiadateľov
o vydanie zbrojného preukazu
  Znalecké posudky v odvetviach:
Klinická psychológia detí
klinická psychológia dosp.
Psychológia sexuality
Psychológia dopravy
VODIČI   ZBRANE   POSUDKY
         

   
TERAPIA   DETI   KURZY
Individuálna psychoterapia
Skupinová psychoterapia
Párová terapia
Autogénny tréning
relaxačné techniky
 

Psychodiagnostika detí
Poruchy učenia
ADHD - poruchy pozornosti
Psychoterapia detí
Psychologické poradenstvo

  Psychologické semináre a
školenia pre odbornú
verejnosť.
KUPOZ
KUPREV
PSYCHOTERAPIA   DIAGNOSTIKA   ODBORNÉ KURZY

 

Centrum špeciálno-pedagogického poradenstva

Poruchy učenia

Poruchy pozornosti

Poradenská činnosť

Psychodiagnostika detí

Fyziatrické centrum

 

 

Masáže

Nič nenahradí ruky šikovného maséra. Každá dobre prevedená masáž prináša predovšetkým úľavu, uvoľnenie, prehriatie, prekrvenie a upokojenie. Masáž pôsobí proti bolesti, uvoľňuje stuhnuté tkanivo, alebo tiež stimuluje ochabnuté svalstvo. Masáž zlepšuje krvný obeh, zväčšuje rozsah pohybu kĺbov, relaxuje telo, a pôsobí proti stresu. Masáž je veľmi príjemná terapia, ktorú si určite obľúbite aj Vy.

 

 

 

Fyzioterapia

Zábaly - Rašelinový zábal, aplikuje sa pomocou termovankúša, ktorý je zohriaty na teplotu okolo 60°C a karlovarskej rašeliny.

Fototerapia - terapeutická liečebná metóda s protizápalovým, protibolestivým, protidermatóznym (protiopuchovým) účinkom.

Ďalšie služby: Termoterapia, Elektroliečba, Liečebná telesná výchova.

 

 

 

Oxi

Kyslíková rozprašovacia kozmetika je jedinečná terapia pre Vašu unavenú pleť a pokožku. OXI - Kozmetika je luxusné kozmetické ošetrenie tváre, dekoltu, ale aj ďalších častí pokožky na Vašom tele. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho kyslíkového koncentrátora a ručne vyrobenej kyslíkovej sklenenej pištole. Pristroj vyrába 97% sterilný kyslík. Spolu s destilovanou vodou a aktivačnými oxi - roztokmi je veľmi jemná na pocit, ale pritom veľmi intenzívne a s terapeutickým účinkom pôsobí až v najhlbších úrovniach tkaniva pokožky.

 

 

 

Luxusné terapie

Tieto terapie a procedúry sú určené pre náročných klientov, ktorý si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho. Sú to zážitkové terapie, ktoré vyvolávajú hlboké, pocity uvoľnenia, relaxu, harmónie, pokoja a pôsobia blahodárne na Vašu pokožku, svaly, kosti a kĺby. Vyberte si niektorú z nasledujúcich procedúr a vyskúšajte čo je luxusné ošetrenie Vášho tela a ducha.

 

 

 

Odborné a špecializované vyšetrenia

Odborné a špecializované vyšetrenia lekárom FBLR (fyziatria, balneollógia a liečebná rehabilitácia) - vyšetrenia pohybového aparátu rehabilitačným lekárom: - vstupné vyšetrenie čiastočné - vstupné vyšetrenie komplexné - kontrolne vyšetrenie

 

 

DIÉTA PROTISSIMO

Program PROTISSIMO®. Chudnite efektívne pod vedením skúseného terapeuta! Schudnite bez hladu, bez stresu, nezmyselných "zaručených diét", ale hlavne chudnite bez nezmyselného týrania, mučenia a bez "jo-jo" efektu. Chudnite zdravo, schudnite chutne!


PSYCHOLOGICKÉ KURZY A VÝCVIKY

 

Kurzy sú vhodné najmä pre manažérov, podnikateľov, firmy, ale aj pre širokú, laickú verejnosť. Kurzy sú zamerané na zlepšenie komunikačných zručností, efektívne a konštruktívne riešenia sporov, zvládanie záťažových situácií ap. Viac o našej ponuke nájdete v sekcii Tréningy a kurzy.

 

VZDELÁVANIE

Kontinuálne/odborné vzdelávanie - vzdelávacie programy, ktoré sú určené pre skupinu špecialistov v odboroch psychológia a špeciálna pedagogika. Momentálne si vás dovoľujeme upozorniť na kurzy KUPOZ a KUPREV, organizované v spolupráci s Českou spoločnosťou KUPROG CZ s. r. o., ktoré sú ucelenými riešeniami, najmä pre prácu s deťmi s ADHD, ale nájdu svoje široké uplatnenie aj pri iných indikáciách. Pre viac informácií KLIKNITE SEM

PSYCHOLOGICKÉ KURZY

A VÝCVIKY

PSYCHOLOGICKÉ KURZY, TRÉNINGY A VÝCVIKY PRE JEDNOTLIVCOV A SKUPINY. Kurzy sú vhodné najmä pre manažérov, podnikateľov, firmy, ale aj pre širokú, laickú verejnosť. Kurzy sú zamerané na zlepšenie komunikačných zručností, efektívne a konštruktívne riešenia sporov, zvládanie záťažových situácií ap. Viac o našej ponuke nájdete v sekcii Tréningy a kurzy. Pre viac informácií KLIKNITE SEM.
MASÉRSKE KURZY V našom centre organizujeme základné, ale aj špecializované masérske kurzy pre širokú laickú, ale aj odbornú verejnosť. Jednotlivé kurzy je možné absolvovať napríklad ako rekvalifikačný kurz, alebo z dôvodu zvyšovania si vlastnej odbornej spôsobilosti, ďalšieho vzdelávania a získavania nových poznatkov, a taktiež pre zlepšenie osobných zručností a osobného rastu maséra - profesionála. Organizujeme aj supervízie pre absolventov kurzov a taktiež aj odborné individuálne praktické tréningy a nácvik zručností jednotlivých terapeutických metodík. Pre viac informácií KLIKNITE SEM.
TERMÍNOVNÍK Termíny nadchádzajúcich vzdelávacích programov, kurzov, tréningov a akcií nájdete v nasledujúcej tabuľke nižšie. Vyberte si konkrétny vzdelávací program v termíne, ktorý vyhovuje práve Vám. Na Vami vybraný termín sa prihláste pomocou prihlasovacieho formulára, v ktorom vyplňte všetky požadovanie údaje. Pre prístup k termínovníku KLIKNITE SEM.

 

 


 

 

PSYCHOLOGICKÉ A FYZIATRICKÉ CENTRUM TREA
TREA spol. s r.o. Kadnárova č. 15, 831 52 Bratislava
Neštátne Zdravotnícke ZariadenieNAŠE PRACOVISKÁ:
AMBULANCIA FBLR (fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia),
SVALZ: fyziatria, masáže, liečebný telocvik, luxusné terapie
AMBULANCIA PORADENSKEJ PSYCHOLÓGIE,
AMBULANCIA DOPRAVNEJ PSYCHOLÓGIE
,
AMBULANCIA KLINICKEJ PSYCHOLÓGIE
,

PSYCHOTERAPEUTICKÁ AMBULANCIA,
NUTRIČNÉ CENTRUM PROTISSIMO
®

 


 


Je dobré, vedieť, že sa máte o koho oprieť aj v dnešnej uponáhľanej dobe, plnej stresu, zhonu, a napätia. Áno, sme tu pre Vás. Môžete sa na nás s dôverou obrátiť. Chránime a znovu navraciame Vaše psychické a fyzické zdravie.

 


 


Naše NZZ TREA poskytuje vybrané služby zdravotnej starostlivosti hradené zdravotnými poisťovňami. Jednotlivé vyšetrenia, služby, terapie a procedúry poskytujeme svojim klientom a pacientom predovšetkým na priamu platbu, alebo prostredníctvom šekov (nákupných poukážok) relax ap. prípadne prostredníctvom systému BENEFIT PLUS. Taktiež tieto služby poskytujeme aj v zmysle "Náhradného plnenia pre firmy zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov (zák. č. 5/2004 o zamestnanosti".

 


 


ORDINAČNÉ HODINY:

Pondelok 8:00 hod. - 16:30 hod.
Utorok 8:00 hod. - 18:00 hod.
Streda 8:00 hod. - 18:00 hod.
Štvrtok 8:00 hod. - 18:00 hod.
Piatok 8:00 hod. - 16:30 hod.
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

 

(*Pzn. objednávky na sobotu a nedeľu sú len pre luxusné procedúry)DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
Viac informácií Súhlasím