02 4487 2654

Kvalita originálu a najväčší výber príchutí

PROTISSIMO® si svoje výrobky necháva vyrábať v Kanade a vo Francúzsku, u svetového leadera na poli proteínovej výživy určenej k redukcii telesnej hmotnosti, akými sú Laboratória BARIATRIX®.


Ich predstavenie vám pomôže najlepšie pochopiť rozdiel medzi originálom a plagiátom.

Skupina BARIATRIX®
Kľúčovým sloganom skupiny BARIATRIX® je: „Často kopírované, ale nikdy také isté“. Týmto je vyjadrené všetko podstatné. Plagiátor dokáže vyrobiť kópiu ale nikdy nedosiahne kvalitu originálu. Bude z toho vždy a len potenciálne nebezpečný produkt s pochybnými chuťovými vlastnosťami, ktorý sa bude priživovať na práci výrobcu originálu, bez toho, aby klientovi garantoval to hlavné: Originalitu, kvalitu, bezpečnosť a neškodnosť.

 

Skupina BARIATRIX® už po tri generácie vyrába svoje prípravky v USA a v Kanade a už vyše 30 rokov má svoje zastúpenie a výrobné linky tiež v západnej Európe. Ide o svetového leadera v oblasti hyperproteínových diét, ktorý nielen ponúka originálne know-how, ale hlavne kontroluje a vlastnými silami zaisťuje celý výrobný proces, od vývoja príchutí až k automatizovanej výrobe koncového výrobku. Základné rozdiely medzi nami a našimi plagiátormi je treba hľadať najmä v týchto oblastiach: 

BARIATRIX® je špičkový potravinársky podnik s vlastným vývojovým oddelením a oddelením kontroly kvality.

BARIATRIX® pri výrobe dodržuje zásady správnej výrobnej praxe a striktne aplikuje systém analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) určených pre potravinárske pobočky.

BARIATRIX® používa zásadne tie najkvalitnejšie vstupné suroviny so všetkými atestmi a bezchybným systémom spätného dohliadania (v prípade akéhokoľvek problému sme schopní u konkrétnej šarže spätne rozobrať celý výrobný proces a to do posledného detailu a nájsť chybu).

BARIATRIX® nepoužíva suroviny z problematických krajín.

BARIATRIX® u svojich výrobkov garantuje súlad s platnou legislatívou (Európska Únia, USA).

Výsledkom je vysoko kvalitný produkt, ktorý vysvetľuje, prečo je to „Často kopírované, avšak nikdy také isté“. Výsledkom je takisto skutočnosť, že výrobky BARIATRIX® konzumuje každý deň po celom svete niekoľko miliónov spokojných klientov.

Je na každom z vás, aby si vybral, či chce jazdiť v šesťvalcovom Mercedese alebo v dymiacom Trabante s dvojtaktným motorom…


DMC Firewall is a Joomla Security extension!