02 4487 2654Program PROTISSIMO® Chudnite efektívne pod vedením skúseného terapeuta!

Schudnite bez hladu, bez stresu, nezmyselných "zaručených diét", ale hlavne chudnite bez nezmyselného týrania, mučenia a bez "JO-JO" efektu. 

CHUDNITE ZDRAVO, SCHUDNITE CHUTNE !!!

TREA CENTRUM PROTISSIMO® - partner spoločnosti PROFIDIET, s.r.o.
(komplexný výživový program na redukciu Vašej hmotnosti a zdravý životný štýl).


Program PROTISSIMO® vychádza z klasického blackburnského protokolu a ponúka spoľahlivú redukciu telesnej hmotnosti v štyroch po sebe nasledujúcich fázach, pod odborným terapeutickým dohľadom v nutričnom centre. Profesor Georges Blackburn z Harvardskej univerzity v USA v roku 1973 objasnil základy proteínovej diéty.

Skúsený terapeut vás odborne zdiagnostikuje, konkrétne pomenuje Vašu situáciu a spoľahlivo Vás bude sprevádzať celým redukčným programom a bude Vám oporou počas všetkých úskalí redukcie telesnej hmotnosti, či už potrebujete schudnúť 5 alebo 50 kg.

PRODUKTY PROTISSIMO NAKUPUJTE OSOBNE V NAŠOM CENTRE, ALEBO OBJEDNÁVAJTE V NAŠOM E-SHOPE, TELEFONICKY, ČI E-MAILOM. V TAKOMTO PRÍPADE VÁM ODBORNÉ VEDENIE POČAS CELEJ DIÉTY ZABEZPEČÍME TELEFONICKY, ALEBO CEZ SKYPE.

Produkty PROTISSIMO® nie je možné zakúpiť v kamenných obchodoch ani v internetových e-shopoch, ale len v špecializovaných nutričných centrách Protissimo, ktoré prevádzkuje aj naše Psychologické a Fyziatrické Centrum TREA.

Viac informácií nájdete "TU", alebo v sekcii hlavného menu pod položkou PROTISSIMO®.


Our website is protected by DMC Firewall!